Průvodcovské služby

Zaujala vás místa na stránkách a máte zájem některá navštívit ? Nebo se chystáte na severu ČR strávit nějaký čas, víkend, případně letní prázdniny ? Moc rád vám poradím a ukáži ty nejkrásnější místa, která vám tento kraj může nabídnout. Specializuji se především na Severočeský kraj a konkrétně na Litoměřice a okolí.

Náš kraj znám perfektně jak z hlediska geografie, tak historie. Mohu vám slíbit, že se mnou zažijete a navštívíte jen to nejlepší !

A co vám mohu nabídnout?!

 

  1. To nejkrásnější z měst. Od památek a jejich historie, až po skryté zákoutí krásných uliček a výhledů. ( Litoměřice, Roudnice nad Labem, Mělník, Ústí nad Labem, Děčín a další… stačí se jen domluvit.)
  2. Nejkrásnější místa přírody v Českém Středohoří a Krušných horách. Od vyhlídek, přes vodopády, až po místa skrytá, či špatně přístupná.
  3. Mimo-městské památkové skvosty Severočeského Kraje. Veškeré hrady, zámky a další památky mimo města.
  4. Místa zapomenutá, skýtá a opuštěná. Místa, jenž ztratily svojí dávnou slávu, avšak jim nic neubylo na krásně. Místa skrytá před zraky lidí a místa obklopená mysticizmem.
  5. Místní speciality, jedinečnosti a kulturní zážitky. Místní a domácí pivovary, speciality kraje, výborné restaurace a kulturní akce všeho druhu.
  6. Vše za vás obstarám ! Vstupy, rezervace, ubytování, případně i dopravu.